Forum Oficjalne forum www.armia.toproste.pl Strona Główna
destruction company..... i inni

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Oficjalne forum www.armia.toproste.pl Strona Główna -> Krytyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iron Proteus
Odwiedzający



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Pią 14:44, 23 Mar 2007    Temat postu: destruction company..... i inni

Witam chcialem po raz kolejny poruszyc tu temat o łamaniu pewnych zasad a mianowicie chodzi mi o zajmowanie 3 respów

Na początku słyszałem tylko od ludzi że niemożna mieć 3 respów,
ale puźniej postanowiłem sie zapytać kogoś ważniejszego więc zapytałem Groma http://www.armiatoprostefansite.fora.pl/viewtopic.php?t=18125
tu macie jego odpowiedz na samym dole

Założyłem ten temat dla ludzi których denerwuje zachowanie h lvli w więkrzości dc
jedyny h lvl jaki mi oddał respa mając 3 był Crazy Lark
spoko koleś który niekozaczy swoim lvlem tak jak inni


pierwszy ss magnus kaktus lamie ten sam regulamin po raz kolejny



jak widzicie magnus kaktus wcale sie tym ssem nieprzeją a wręcz wyśmiał go
czyli myśli że mu wszystko wolno prosze o kąsekwętną kare dla niego




i następny dc Skocio



ssów będzie dużo więcej i prosze was wklejajcie tu inne ssy z podobnymi problemami

Prosze o niekomętowanie tego tematu w taki sposób "można mieć 3 respy" tak niejest więc sie wogule nie odzywajcie ci którzy tak uważają bo podlizywanie sie h lvlom nic wam nieda

P.S mam zamiar walczyc z dc więc jeśli jakaś gildia ma z nimi wojne chętnie sie przyłącze Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
catek
Notoryczny miotacz postami



Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 1344
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7

PostWysłany: Pią 14:49, 23 Mar 2007    Temat postu:

heh gdyby tu był met zaken powiedziałby, że im odpier$#^%dala na punkcie tibii...Gdy właśnie z tym kolegą byłem i poprosiliśmy o resp to zignorowali nas (nie będę już mowił kto). Napisałem do Coguara, ale w końcu ustąpiliśmy ;/

I tak, gdy nie ma wolnych respów, a jeden high lvl ma 3 to w 99% przypadków nie odda respu, bo co mu z jednego respu czy z dwóch? expiłby o wiele dłużej, aby wskoczył mu jakiś lvl...Wiem, że nie powinien tyle mieć, ale co poradzisz.

dodam, że powinni dostać bana od gm'a bo kozaczą...A gm powinien wprowadzić, że na resp wchodzi jedna osoba, pisze aleta sio (czy jakoś tak) i pisze liste osób które mogą wejść i nie byłoby kradnięcia loota i wchodzenia na resp.


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez catek dnia Pią 15:03, 23 Mar 2007, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DeWane
Częsty bywalec



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 93
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/7
Skąd: Ze Świata

PostWysłany: Pią 14:59, 23 Mar 2007    Temat postu:

Po 1: Nie chcem nic mówić ale jednak h-lvl mają te fory i większe poparcie ..
Po 2: Podlizywaniu się niestety nie da się zaradzić
Po 3: Coś mi się wydaje że Hoster zignoruje ten temat. Dlaczego? Ano dlatego że tu jest mowa o popełnionym błędzie przez h-lvl.
P.S Ogólnie mówiąc uważam i wierze w to że GM coś z tym zrobi (chodzi tu o "niechcenie" podzielenia się jednym respem oczywiście)
PP.S Natomiast jeżeli moja opinia jest ewidentnie błędna (przypominam że to moja opinia, nie przekonanie) to jak najbardziej zwracam honor.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Paul Sasi
Pogromca stworów



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 261
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/7
Skąd: Stavanger

PostWysłany: Pią 15:02, 23 Mar 2007    Temat postu:

Tak zgadzam sie z Lucasem...Pewnego razu byliśmy na Canion na ots kingach...Osoba o nicku Kliczek mial 3 respy...Prosilismy go aby oddal nam 1,bo nie mozna miec tylu respow(chyba),a on nas zignorowal...W dodatku zaczol mnie bic...Prawie padlem,ale na szczescie ucieklem...Master Lucasa tez bil...I tak ciagle jak tylko tam bylysmy...Nic nie robiac...Ale cuz takie jest zycie...Ma sobie pewna osoba jakis duzy lvl i mysli,ze wszystko moze...Ale tak nie jest...Wszyscy sa na rowni nie patrzac na lvl...Wiec jesli widzicie jakis duzy lvl,ktory ma kilka respow to dajcie sobie spokuj,bo i tak nie wygracie...Nie wyjdzie wam to na dobre,ale raczej na zle...Moze to sie skonczyc dedem...Gram na tym ots ok 6 miesiecy chociaz nie widac tego po lvl...Niestety mialem kilka hackow pozatym Master Lucas(moj best friend) zrobil sobie przerwe,wiec gra bez niego zrobila sie nudna...Nie bylo checi do expienia samemu...Teraz raczej sprzedam koledze rl moja postac Met Zaken i bede gral palladinem o nicku PAUL SASSI...To jeszce nie jest pewne...Pozdrawiam wszystkich=)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iron Proteus
Odwiedzający



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Pią 15:19, 23 Mar 2007    Temat postu:

wiecie czemu oni maja tak dużow fory
bo ludzie się ich boją i nieskarżą na nich i tutorzy/ gmowie sa online moze 1h dziennie więc raporty niepomagają ale ja się nieboje i będe
wytykał im wszystkie błędy aż wreszcie ktoś ich ukara i przestaną łamać regulamin więc zaczynajmy wklejac tu ssy oni wam nic za to nie zrobią niebujcie się tego razem damy im rade sie zprzeciwstawiać


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nelin
Stały bywalec



Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 124
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7

PostWysłany: Pią 15:28, 23 Mar 2007    Temat postu:

Osoba zakladajaca ten temat, ma wiele racji... H LVL na tym ots strasznie kozacza, a ponad 50 % to jakies Nooby, ktore na rl tibi mialy max 30 lvl... To jest zalosne, wedlug mnie jest za malo osob ktore by kontrolowaly takie sprawy, wkoncu na tym ots gra tyle osob...
Wiec Ots Team powinien sie zastanowic nad wprowadzeniem do gry kilku Tutorow.. Gm'ow ...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jackass
Łowca postów



Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 372
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/7

PostWysłany: Pią 17:19, 23 Mar 2007    Temat postu:

No ja mam 500+ lvl i akurat rozumiem tych którzy expią na kilku respach, bo mnie ch*j strzela jak expie na dwoch i co chwile się nie respiąHrm Ale z drugiej strony rozumiem też tych co by chcieli poexpić a jaki hlvl nie chce dać respa.
Moja rada:
Poszukajcie innych respów, niekoniecznie kingów, albo czekajcie aż się te zajmowane zwolnią.
Ja jak są zajęte kilka respów przez jednego gracza to się poprostu pytam za ile kończy i ide szukać gdzie indziej.
A jak nie potraficie teego zrozumieć to wyobraźcie sobie expienie na jednym respie Demonów na 200+lvl, to jest to samo co 500+ na kingach.
Nie wiem, ale może to wam pomoże zrozumieć sytuację hlvi Smile


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iron Proteus
Odwiedzający



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Pią 18:37, 23 Mar 2007    Temat postu:

Rozumiem ich sytuacjie ale nie to spowodowało że napisałem ten temat

Zrobił to jeden z graczy dc a mianowicie johny knoxwvill czy jak tam to sei pisze a mianowicie expielm sobie na 2 respach kingow a on se przyleciał i poprostu se wziął.

jaki z tego morał??....
h lvle (nie wszyscy) myślą że im wszystko wolno
i za to powinni być karani


p.s. ja niewymyślałem regulaminu więc niemiejcie do mnie jakiś pretensj
każdy powinien tego przestrzegać a jak wam za mało to napiszcie
do gmów żeby wam respa dorobili w końcu macie h lvl i oni prędzej was wysłuhają


edit

kolejny "kozak"



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SYmOXon
Stały bywalec



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z ...

PostWysłany: Pią 19:15, 23 Mar 2007    Temat postu:

Hhehe dobrze ze mnie tam nie dales ja tez tak z Toba zrobilem mowilem ze expim sobie na 3 powiedzialem ze bierzesz jeden wiec cie dednalem i pozniej przyszedles i zaczales sie pluc ... -.-

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iron Proteus
Odwiedzający



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Pią 19:24, 23 Mar 2007    Temat postu:

nieprzekrecaj fakotw waliłeś mnie z master many bo on miał 3 respy i mnie niezabiliscie

wiec niechwal sie wszystkim ze mnei zabiles bo jestes z byt wielki noob zebys to zrobil i przy okazji padasz ;] sprawdz sobie mojego chara i zobacz na jakim lvlu i kiedy padlem bo twojegoo nicku tam niema ;]

191 11/03/2007 18:45:46 Ots King
197 16/03/2007 17:38:56 Kliczek
202 17/03/2007 11:17:49 Soul Hunter
202 17/03/2007 11:56:07 Demon
201 17/03/2007 13:52:52 Orshabaal
202 17/03/2007 19:01:01 magnus kaktus
216 18/03/2007 13:36:44 Ots King
223 18/03/2007 23:30:00 Ots King
228 19/03/2007 19:01:02 Ots King
228 20/03/2007 15:00:23 Ots King

padasz za kłamstwo i łamanie regulaminu


naab



edit

tu mamy kolejnego noobka ktory niedosc ze kradnie respa to jeszcze listy i uhy zabiera



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaktus
Odwiedzający



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z domu

PostWysłany: Pią 23:18, 23 Mar 2007    Temat postu:

Wiesz co ci powiem?? Ty jestem BIG NOOB. Po co sie pchasz na volcano skoro wiesz ze tam będą hlvle mające po 3 respy ???? PO CO ??
PO 2. Ty łamiesz regulamin.
Mogę snuć domysły ale dzisiaj jak przyszedłeś sapać to pierw sie grzecznie spytałeś i czekałeś. Przelog/relog(tak jakby kick) i zaczynasz sie pruć ze nie można trzech respow - dzielenie konta...
PO 3. TY wbijasz sie na respy i dajesz exete i kingi lecą...
Warn...
PO 4. Powoływałeś sie na gm'a. Potem jak pisałem ze to nie może być grom edytowałeś teskt.(proszę gm'a o sprawdzenie historii edycji postu nr 4 Irona w tym temacie .) Podam to co on napisał wcześniej powołując sie na gm'a .
[Dodatkowo użyłeś kolorów! A na tym forum dozwolone jest to tylko moderatorom - warn....]

NIBY GROM napisał:
15:36 Grom: Nieskonczenie, ale tylko 2 na wtedy kiedys expisz. Jezeli wiecej jestes zmuszony gdy ktos przyjdzie oddać


I czy takie coś może gm pisać?? nie...
Ban za powoływanie sie na gm'a

NO i w końcu!! rozszerzyłeś swoje pole działania do innych h-lvli -.-! Ta twoja liga zwalczania HLVLI nie przejdzie.
A tak obok :
Trudno sie pogodzić z ty m ze ktoś wcześniej zajął respy ?
Ja zawsze jak ktoś ma 3 respy to czekam lub pisze pw i pytam sie czy expi. A jak tak to kiedy skończy i albo czekam albo ide w inne miejsca poexpic... A ty najwyraźniej nie potrafisz sobie zorganizować czasu tylko te KINGI NA VOCALNO.
Jak ci sie nie podoba to won! Nikt cie nie zmusza grac tu!


Bilans - 2 bany i 2 warny... for you Smile More ??

Ja na tym ssie nic nie widze.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iron Proteus
Odwiedzający



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Sob 6:54, 24 Mar 2007    Temat postu:

ale ty noob jestes jakis tutor albo ktos w tym stylu edytowal moj post i skreslil to co napisal grom niewiem czemu ale jak niewiezysz to zapytaj sie groma czy czegos takiego nienapisal i ja zadnych kolorow nieuzywalem Wink


regulamin lamalem bo nie to denerwuje myslisz ze masz h lvl i ci wyszstko wolno do lamania regulaminu sie przyznalem ale zlamalem go raz a ty to robisz codziennie i sie do tego nieprzyznajesz
Pamiętaj nieznajomość regulaminu nie zwalnie cie z przestrzegania jego


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Dark Kameleon
Nabijacz postów



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 871
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/7
Skąd: BDG

PostWysłany: Sob 7:23, 24 Mar 2007    Temat postu:

Omg !!! zgodze sie z tym ze czopy h lvl wala na 3 respy i nie dadza nawet 1 respa 200 lv... ja moze jak gralem to nie bylem idealem ale potem wkoncu oddalem respa ... a co do Magnus Kaktus to wiesz... nie raz widzialem jak na 3 respy walilas... kiedys zabilas mi kolezanke bo chciala sobie 1 respa wziasc xDDD a potem ja ciebei zabilem i zaczelas sie pluc ... taka prawda

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaktus
Odwiedzający



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z domu

PostWysłany: Sob 22:30, 24 Mar 2007    Temat postu:

Darku (ALi ??;p)
Z tego co mnie pamięć nie myli Ty jako Ali~~~ na 3 repsy na jedyn pietrze. Ja 3 respy na 2 pietrze. I ta twoja koleżanka zaczeła mieć wonty do mnie ze nie można 3 respow i zaczela mi kraść listy z all respow.. Ja do niej zeby tobie to powiedziała ze na 3 nie można. I w sumie skoczyło sie to tak ze mi respy poleciały. Ta twoja kumpela expiła na jednym z twoich respow, a ktoś inny miał 3 respy tam gdzie ja wcześniej.


Ale wkurwia mnie jedno. Np czekam 3-4h na respy. Zaczynam expic i tu nooby zaczynaj zlatywać z textem " dawaj respa ".

Iron Proteus napisał:
Rozumiem ich sytuacjie ale nie to spowodowało że napisałem ten temat

Zrobił to jeden z graczy dc a mianowicie johny knoxwvill czy jak tam to sei pisze a mianowicie expielm sobie na 2 respach kingow a on se przyleciał i poprostu se wziął.


Tylko co ??A jak zwykle wonty do mnie. -.-

A i mam dobra wiadomość!
Odpoczniecie sobie!(znaczy ja)
PACC mi sie kończy wiec Iron pędź w poniedziałek o 6 rano na vocalno, może będą wolne -.-. Innym tez radze. Może sie załapiecie. A tak z boku:
Np dzisiaj cały dzień w8ting na respy ?? I co dupy nie dre ze BLEBLE TAMTEN BLEBELEBLE! Zajete i trudno bęc..... I dopiero po 19 dwa respy były moje.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iron Proteus
Odwiedzający



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Nie 8:07, 25 Mar 2007    Temat postu:

Wiesz co Ci powiem?

Ja mam tez prywatne życie więc nie mam zamiaru siedzieć 24/7 przed kąpem tak jak ty i czekać na wolnego respa

Można mieć tylko 3 respy i ja tego nie wymyślałem

Jedno mnie dziwi, czemu żaden tutor ani gm sie nie wypowie,
dziwne nie?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaktus
Odwiedzający



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z domu

PostWysłany: Nie 9:57, 25 Mar 2007    Temat postu:

Iron Proteus napisał:
Wiesz co Ci powiem?

Można mieć tylko 3 respy i ja tego nie wymyślałem
(mam ss'a! żeby nie było ze ja przekręcam jego ypowiedz)

TE CZEMU KUźWA MASZ WONTY JAK JA MAM 3 RESPY ??


Iron Proteus napisał:
Jedno mnie dziwi, czemu żaden tutor ani gm sie nie wypowie,
dziwne nie?

A ponoć sie wypowiadał. Cytowałeś. Widzisz sam przeczysz sobie...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
DeWane
Częsty bywalec



Dołączył: 29 Gru 2006
Posty: 93
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 3/7
Skąd: Ze Świata

PostWysłany: Nie 10:47, 25 Mar 2007    Temat postu:

Po wypowiedziach Kaktusa mam pewne mieszane uczucia co do tej sprawy.
Jednak jedno jest (prawie ;>) pewne.. GM-owie nie piszą w tym temacie (bo jak już powiedziałem) tu jest mowa o przewinieniu h-lvli
Natomiast.. Ja bym radził dojść do dwustronnego kompromisu.
Po 1: Według mnie nie może być tak aby takie przeciętne "noobki" (ja co poniektórzy mówią) mają specjalnie wstawać o 6 rano po to tylko aby po expić,
dlatego że wtenczas nie ma h-lvli na respie ..
Po 2: Taki "niższy lvl" powinien być troszke milszy (mieć większy respect) dla przeciętnego h-lvl ... Nie może być tak aby podchodził pod respa i mówił : "Daj respa bo nie można mieć 3" (Już widziałem taki przypadek). Lepiej by było jakby poprostu grzecznie się zapytał .. A jak kultura wymaga ten (h-lvl) chyba odda 1 resp.
No i według mnie to są te najważniejsze zasady które powinny obowiązywać. [Przede wszystkim kultura !]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iron Proteus
Odwiedzający



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Nie 17:52, 25 Mar 2007    Temat postu:

Kaktus napisał:
Iron Proteus napisał:
Wiesz co Ci powiem?

Można mieć tylko 3 respy i ja tego nie wymyślałem
(mam ss'a! żeby nie było ze ja przekręcam jego ypowiedz)

TE CZEMU KUźWA MASZ WONTY JAK JA MAM 3 RESPY ??


Iron Proteus napisał:
Jedno mnie dziwi, czemu żaden tutor ani gm sie nie wypowie,
dziwne nie?

A ponoć sie wypowiadał. Cytowałeś. Widzisz sam przeczysz sobie...



w tym pierwszym to sie pomylilem NIEMOZNA MIEC 3 RESPOW

a co do tego drugiego to wystarczy troche inteligęcji i się gubisz

czy tutor się jakis wypowiedział ?? nie tylko edytowal mojego psota i usunal slowa groma ktore zacytowalem i wstawil tam swoje chodz na to samo wyszlo wiec niemow takich bzdur bo wystarczy uzyc muzgu i jak wszyscy widza gmow to malo interesuje -.-



edit

i znowu 3 respy przez master many co to ma qrwa byc czemu zaden gm sie niewypowie -.-


po raz kolejny lamie regulamin i po raz kolejny nikt nie odpowiada na raporty ani nawet na forum sie niewypowiedza moze trzeba na was na bluzgac zebyscie tu zajzeli co?? -.-


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SYmOXon
Stały bywalec



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z ...

PostWysłany: Śro 18:39, 28 Mar 2007    Temat postu:

@Up
Nie mnie już to denerwuje !!! Zamknij pysk wkońcu czepiasz się a gdybyś sam miał lvl 500 + też ku*@$#wa na 3 respy byś jeżdził i rzydził naswet 1 kinga zabić.
A pozatym nie kłam bo padłeś raz odemnie a jak dalej w to nie wierzysz to ho na pvp island i wtedy tak Cie rozhujam, że masakra niedość jak Master Many expi na te 3 respy to wiesz, że jak go uhałem to kingi sie nie nadążały respić ? Było czekać jeszcze z 20 sec aż się zrespią.
I powiem Ci 1 :
Po co robisz sobie taki przejeb na Ots'ie ?
Przeciew jak widze ile Ty wkurwiasz hllvli to mi głowa pęką i dziwie się, że jeszcze nie masz zrookowanego chara i 0 kasy na sl !
tak jak mówikaktus nie możesz się kur*wa z tym pogodzić i spierdolić gdzie indziej ... ? Tyle teraz jest respów na kanion cyc itp ale nie Ty kurw*87483a pchasz sie na to volcano zeby denerwowac hlvle, i mnie wcale ich reakcja nie dziwi -.-


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Godleś
Stały bywalec



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 133
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7
Skąd: Łomża

PostWysłany: Śro 19:38, 28 Mar 2007    Temat postu:

Symox
uważam że jestes poje bem. Ty bronisz manacha bo uhałes go.
Ale widac ze nie wbijesz wyzszego lvla jak 300 bo cale dnie spedzasz na uhaniu tego cfela.
Co do 3 respów kazdy kto ma 3 powinien oddac, i ch uj ze to Skocio Eklerq czy Rilisek albo inny de**l ... ma oddac i koniec. po prostu wbijac sie im i zawalac kingi, kartki itp.
Ale najlepiej najpierw zawiadomic ownera 3 respow o tym ze biezecie 1 respa i zeby sobie zobaczyl ze inne tez sa zajente.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Ooenlenane6
Nowy



Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Czw 0:48, 29 Mar 2007    Temat postu:

Only new videos!
[link widoczny dla zalogowanych]


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
SYmOXon
Stały bywalec



Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 169
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z ...

PostWysłany: Czw 18:49, 29 Mar 2007    Temat postu:

@Goldeś
Możesz już tulić pysk ?
Ja do Ciebie nic nie mam tak samo jak manas więc czemu Ty czepiasz się do mnie i niego ?
A jak wbije 300 to tak Ciebie styram na tym forum, że zapamiętasz mnie do końca życia ; ) ...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iron Proteus
Odwiedzający



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Pią 12:42, 30 Mar 2007    Temat postu:

huehuehuehue niezabiles mnie noobq i nigdy tego niezrobisz na pvp bym poszedl ale juz sprzedalem chara teraz mam nowego i pamietaj ze za jakis czas padniesz ;]

jak ja nielubie lizacych dupe hu o glowych matkoje cow

i co mam przesrane na ots? huehuehue groza i groza a gowno zrobia ;] nieumieja grac a ich pvp = 0


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Iron Proteus
Odwiedzający



Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 7/7

PostWysłany: Pon 17:12, 02 Kwi 2007    Temat postu:

dobra k***a dosyc powiem wam jedno ten ots ejst pelen korupcji jesli wy jebani gmowie niewiecie co to znaczy to jest slownik na necie mozecie poszukac


pierdolcie sie w dupe tyle wam powiem cwele jebane gmowie to zaklamane dziwki



HuJ wam W DuPe



p.s. zobaczycie jak teraz te kurwy szybko sie tu wypowiedza

Grom: Prawda bardzo szybko. Obrażanie GM, mówisz o słowniku super ! Radze samemu przeczytać, że pewne słowo na 4 litery pisze się przez CH. Następnie przeklinanie, coś o cwelach = Ban.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Kaktus
Odwiedzający



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/7
Skąd: Z domu

PostWysłany: Wto 12:59, 03 Kwi 2007    Temat postu:

Iron Proteus napisał:
dobra k***a dosyc powiem wam jedno ten ots ejst pelen korupcji jesli wy jebani gmowie niewiecie co to znaczy to jest slownik na necie mozecie poszukac


pierdolcie sie w dupe tyle wam powiem cwele jebane gmowie to zaklamane dziwki



HuJ wam W DuPe



p.s. zobaczycie jak teraz te kurwy szybko sie tu wypowiedza



No i trzeba było mi wierzyć! Ze to noob!
@Iron
Pełne korupcji to jest polska liga (;p) i ty!

A i wracajac Miałeś 2 bany i 2 warny

dodajmy:
obrażanie gmow - ban( hoho chyba na 2 tygodnie albo mieh)
przeklinanie - 2 warny

POwoływanie sie i obrażanie gmow - "prawie" jak 25 lat albo dożywocie ;p ;p tytytyty ty ty tytyty ty ty xD

A wiec :
4 warny - 3 bany! Rekord??
a i double post (next warn)


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Oficjalne forum www.armia.toproste.pl Strona Główna -> Krytyka Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Digital Dementia © 2002 Christina Richards, phpBB 2 Version by phpBB2.de
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
 
Regulamin